Nábor nových členů

Přijímáme děvčata a chlapce od 8 let - horní věková hranice je neomezená

kontaktujte:  Ivo Bornu - mobil: 602 749 256  nebo pište na e-mail: iborna(a)seznam.cz .  

nebo přijďte do tělocvičny na trénink v září. Zkusite si 1 trénink s námi. Dostanete do ruky přihlášku se všemi informacemi a pokud chcete být členem oddílu šermu, musíte ji už na další trénink přinést vyplňenou a podepsanou od rodičů (zákonného zástupce) . 

Vybavení si začínající šermíř pořizujete postupně, dle výkonnosti. Na první tréninky stačí přijít ve sportovním oblečení do tělocvičny a sálové obuvi. Pro počáteční výcvik s trenérem zapůjčíme zbraň i masku. Pro volný šerm "mezi sebou" je třeba mít vlastní vybavení - rádi poradíme, co koupit nejdříve a kde.

Se šermem se většinou začíná po osmém roce věku (cca 2.-3. třída ZŠ), ale není to podmínka, rádi mezi sebou uvítáme i o hodně starší a dospělé zájemce.

Tréninky máme rozdělené dle věkových skupin a snažíme se nejen o výkonnostní šerm, ale i o všeobecný rozvoj sportovců. Od rodičů očekáváme komunikaci a spolupráci, především při doprovázení na závody.

 

Příspěvky - každý rok se mění, ptejte se, kontaktujte:  Ivo Bornu - mobil: 602 749 256  nebo pište na e-mail: iborna(a)seznam.cz .

kontaktujte mě na telefonu 602749256. ivo Borna

Více zde: https://serm.opava.cz/nabor-novych-clenu/

 

kontaktujte mě na telefonu 602749256. ivo Borna

Více zde: https://serm.opava.cz/nabor-novych-clenu/